Festival_logo Zdarma

KONCERTY


Gus-G

GUS G - Guitar Clinic (GR)

Špičkový metalový kytarista, jehož vystoupení ocení hlavně milovníci ostrých riffů a kytarových sól. Gus G byl roky dvorním koncertním kytaristou Ozzyho Osbourna a teď k nám veze drsnou show. Máte se na co těšit.

pavlicek

MICHAL PAVLÍČEK

Hlavní hvězdou jednoho velkého hudebního překvapení bude legenda české elektrické kytary – Michal Pavlíček.

alex-hutchings

ALEX HUTCHINGS (UK)

Fenomenální britský kytarista, jehož hra protíná žánry rock, jazz, fusion i r’n’b. Alex byl hvězdou Festiwallu už vloni a jeho vystoupení mělo velkou odezvu.

dagostino

PEPPINO D'AGOSTINO (IT)

Italský kytarový virtuóz vyhlášený čtenáři časopisu Guitar Player za nejlepšího akustického hráče na světě ukáže výjimečnou perkusní hru na akustickou kytaru.

reggie-worthy

REGGIE WORTHY (DE)

Německý jazzový baskytarista Reggie Worthy a tovární hráč výrobce Sandberg. Očekávejte koncert na vysoké úrovni plný pravé jazzové improvizace.

cocotte

COCOTTE MINUTE

Úderná parta okolo Martina Zellera, která drtí české kluby a festivaly už pěknou řádku let, přiveze své tvrdé riffy i k nám.

the-switch

THE.SWITCH

Kultovní kapela, která svými parametry, zvukem i úrovní živého vystoupení daleko přesahuje to, co lze v České republice považovat za standard.

royal-duckerz

ROYAL DUCKERZ

Parta okolo dvou nepřehlédnutelných postav české hiphopové scény. Jaro Cossiga jakožto pionýr českého beatboxu vám společně se slam poetry rapperem MC Metodějem sfoukne čepice.

bina

ZDENĚK BÍNA & JAN URBANEC

Duo kytaristy a zpěváka Zdeňka Bíny (minus123minut) a baskytaristy Jana Urbance vás uchvátí vystoupením plným hráčské virtuozity s vysokou mírou improvizace.

the-complication

THE COMPLICATION

Energie, bordel a velká láska k devadesátkám. Poctivý rock’n’nroll a hlasité kytary kapely The Complication náš Festiwall rozhodně posune dopředu bez jakékoliv komplikace.

groove-army

GROOVE ARMY

Perkusní rachot a rytmická bouře. Tak lze ve zkratce popsat skupinu pod taktovkou perkusisty Tokhiho. Do hloubky tento hudební projekt poznáte na našem Festiwallu.

kaz-rodriguez

KAZ RODRIGUEZ

Kaz Rodriguez je výborný bubeník, skladatel a studiový i koncertní hráč mnoha hvězd. Krom toho je také uznávaným pedagogem, který poskytuje bubenické masterclass všude po světě. Na Festiwallu uvidíte jeho energickou show kombinující hru na bicí Roland TD-50KV a elektronickou hudbu.

soltis

DANO ŠOLTIS

Dano Šoltis je fenomenální bubeník s obrovskými zkušenostmi a komplexním pohledem na hudbu. Za svou kariéru stihl hrát s obrovským množstvím hudebníků a doma je v kapele minus123minut na našem Festiwallu předvede bubenický workshop a set s baskytaristou Reggie Worthym (DE).

the-tap-tap

THE TAP TAP

Během 16 let existence si kapela poctivě prošlápnula své místo v Českém šoubyznysu a mnohokrát úspěšně reprezentovala ČR i v zahraničí.

mcbride

SIMON MCBRIDE

Irský kytarový virtuóz, zpěvák, skladatel a tovární hráč kytar PRS přijede ukázat své mistrovské kytarové techniky. Simon je na nejlepší cestě být příštím irským kytarovým velikánem, stejně jako Rory Gallagher a Gary Moore.

WORKSHOPY, SEMINÁŘE, VÝSTAVA HUDEBNÍCH NÁSTROJŮ


prs

PRS GUITARS DEMO

Ukázka luxusních amerických kytar od kultovní značky PRS. Kytary, které takto pohromadě jen tak neuvidíte :-)

mate-bodor

MÁTÉ BODOR (HU) WORKSHOP

Maďarský kytarista Mate Bodor předvede hlasitý workshop věnovaný hře na sedmistrunnou kytaru v metalové hudbě.

zdenek-bina

ZDENĚK BÍNA WORKSHOP

Workshop umělce Zdeňka Bíny (minus123minut) o hledání cesty k vlastnímu vyjádření. Workshop nejen o kytaře, ale také o nástroji uvnitř nás.

royal-duckerz2

BEATBOX WORKSHOP

Workshop s legendou českého beatboxu Jarem Cossigou.

taylor

TAYLOR ROADSHOW PRAGUE

Výstava a představení unikátních custom shop modelů luxusních akustických kytar z Kalifornie.

ibanez

IBANEZ ROADSHOW PRAGUE

Přehlídka prémiových elektrických kytar Ibanez, přičemž většina z nich bude v ČR k vidění poprvé v historii.

roland-boss

ROLAND BOSS TRUCK

Prohlídka unikátního kamionu Roland Boss, který se transformuje ve stage nabitou nástroji a výbavou značek Roland a Boss.

fender

FENDER CONTEST

Live vyhlášení soutěže o akustickou kytaru Fender Paramount.

TRANSFORMEŘI


redbull

RED BULL TOUR BUS

Legendární RED BULL TOUR BUS, který demonstruje nespoutaný životní styl a je zázemím pro "fresh" hudební trendy.

roland-boss

ROLAND BOSS TRUCK

Prohlídka unikátního kamionu Roland Boss, který se transformuje ve stage nabitou nástroji a výbavou značek Roland a Boss.

AREÁL


AREÁL KYTARY.CZ, Mezi vodami 23, Praha 4 - Modřany

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

  • Bus
  • Tram
ze zastávky Belárie cca 200 m směrem z centra
  • Auto
po hlavní Modřanské, u benzínky OMV odbočte (vpravo, jedete-li z centra, vlevo, jedete-li do centra) do ulice Mezi vodami a odtud cca 200 m směrem z centra

PARTNEŘI